ارايه دهنده محصولات و خدمات دیجیتالی

جستجو

به نام خداوند جان و خرد

شروع یک کسب و کار

 

کلینیک دیجیتالی سایبرآغاز به کار

          شروع ماجرا به بیست سال قبل بر می‌گردد. در اوایل دهه ۸۰ کم کم دنیای دیجیتال در ایران توسعه زیادی پیدا کرد. و نیاز به مکانی برای رفع نیاز های مردم در این زمینه احساس می‌شد. کلینیک دیجیتالی سایبر با هدف رفع کسری از نیاز های مردم در این زمینه ایجاد شد.

          این کلینیک در ابتدا کار خود را با نام فروشگاه ژینو که به فروش محصولات فرهنگی و هنری که از جمله آن ها می‌توان به نرم افزار ها و بازی های ویدئویی اشاره کرد شروع کرد.

در طول راه

          کلینیک سایبر در طول دو دهه گذشته تغییرات زیادی تجربه کرده است. آدرس آن بار ها عوض شد دامنه وبسایت آن بار ها تغییر کرد و حتی نام آن نیز دستخوش تغییرات شد و از فروشگاه ژینو به فانوس و بعد از آن به فروشگاه سایبر تغییر کرد و در نهایت به کلینیک دیجیتالی سایبر تبدیل شد.

          با گسترده شدن نیاز مردم و آشنا شدن با افراد متخصص زمینه کاری فروشگاه توصعه پیدا کرد و از آن پس کار های خدماتی نیز علاوه بر فروش به مشتریان عرضه می‌شد. و به این ترتیب کلینیک دیجیتالی سایبر مسیر خود را برای خدمت به همگان آغاز کرد.

همکاران کلینیک دیجیتالی سایبربرخی از همکاران کلینیک دیجیتالی سایبر

چشم‌انداز آینده

          این کلینیک اکنون دامنه وسیعی از امورات دیجیتالی را انجام می‌دهد که در این میان می‌توان به فروش محصولات فرنگی هنری، انجام خدمات دیجیتالی و طراحی سایت اشاره کرد.

 

برخی از اعضای تیم کلینیک دیجیتالی سایبر

اعضای تیم کلینیک دیجیتالی سایبر

کاوه

مدیر فروش

اعضای تیم کلینیک دیجیتالی سایبر

نیما

مشاور کسب و کار و بازاریابی

© Nima Nezhadi